Key User - celá ČR

Naše společnost SCHMITT+SOHN v sobě snoubí spolehlivost a technické   know-how již více než 150 let s vášní pro moderní design a nové efektivní technologie. Společnost je doma v Německu, Portugalsku, Rakousku a České republice. Zde nabízíme rozsáhlou síť servisních partnerů.

Již přes 100 let nastavujeme nejvyšší měřítka v oboru stavby, servisu a údržby výtahů. Všech 1900 zaměstnanců našeho rodinného podniku zapáleně pracuje s tím, že se všechny činnosti řídí společnou filosofií:

denní učení – spolehlivost - kvalita

Naše práce je absolutně orientována na zákazníka a trh. Pracujeme týmově, ale zároveň s vlastní zodpovědností.

Pro naše pobočky hledáme v nejbližším možném termínu vhodného kandidáta na pozici:

Key User

Je Vaším cílem stálé zvyšování spokojenosti zákazníka díky skvěle vykonané práci servisního týmu? Pracujete s nasazením a dokážete se rychle rozhodovat? Vystihuje Vás schopnost práce v týmu a pracovní nasazení?

Vaše náplň práce:

  • Poradenství a podpora poboček v případě technických problémů
  • Telefonické poradenství a poradenství na místě pro vedoucí instalace, vedoucí servisu, montéry a servisní techniky
  • Řešení problémů v dialogu s TecSupport
  • Podpora při zavádění nových produktů a předpisů
  • Vedení základních školení o servisu a montáži, školení o produktech

Vaše kvalifikace:

  • Ukončené vzdělání v oboru elektroniky, mechatroniky nebo srovnatelném oboru.
  • Odborné zkušenosti a znalosti v oboru

Několik dobrých důvodů, proč se přidat ke společnosti Schmitt + Sohn:

  • Regionální a pevně přidělená oblast působení v oblasti každodenního dojíždění do zaměstnání
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou s 20 dny dovolené ročně.
  • Příjemné pracovní prostředí, ve kterém se dobře snoubí profesní a osobní život
  • Možnost čtyřdenního pracovního týdne
  • Atraktivní příležitosti k dalším výdělkům na základě našeho bonusového systému.
  • Odborné zaškolení v technické oblasti, a to i pro lidi mimo obor.
  • Cílená podpora pro váš profesní úspěch v naší akademii v Německu.
  • Stabilní zaměstnání odolné vůči krizím
  • Moderní a kvalitní pracovní oděv a služební vůz s možností soukromého užívání.
  • Příspěvek na rekreaci, příspěvek na kulturní/sportovní akce pracovního kolektivu, příspěvek k „Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli“.

Přidejte se k nám nyní

Pokud vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis ve formátu PDF, ve které uveďte své platové požadavky a nejbližší možnou dostupnost, a to e-mailem na adresu:

h.plimekova@schmitt-vytahy.cz

Facebook Instagram LinkedIn Xing