CZ pracovník BackOffice - asistent, servis (m/w) v Praze

Je Vaším cílem stálé zvyšování spokojenosti zákazníka díky skvěle vykonané práci servisního týmu? Pracujete s nasazením a dokážete se rychle rozhodovat? Vystihuje Vás schopnost práce v týmu a pracovní nasazení?

Za účelem podpory a rozvoje našeho servisního týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Pracovník BackOffice – asistent, servis (m/ž)

Pobočka Praha, Chodov

Naše společnost SCHMITT+SOHN v sobě snoubí spolehlivost a technické know-how již více než 150 let s vášní pro moderní design a nové efektivní technologie. Společnost je doma v Německu, Portugalsku, Rakousku a České republice. Zde nabízíme rozsáhlou síť servisních partnerů.

Již přes 100 let nastavujeme nejvyšší měřítka v oboru stavby, servisu a údržby výtahů. Všech 1600 zaměstnanců našeho rodinného podniku zapáleně pracuje s tím, že se všechny činnosti řídí společnou filosofií:

denní učení – spolehlivost - kvalita

Naše práce je absolutně orientována na zákazníka a trh. Pracujeme týmově, ale zároveň s vlastní zodpovědností.

Vaše náplň práce:

  • Podpora obchodního týmu - servis
  • Sledování servisních zakázek a jejich zadávání do systému
  • Vytváření nabídek
  • Příprava hotových zakázek k fakturaci
  • Telefonická a písemná podpora zákazníků
  • Příjem hlášených poruch výtahů a provedení příslušných opatření
  • Podpora technických pracovníků servisu

Vaše kvalifikace:

  • Uzavřené SŠ vzdělání s maturitou technického nebo obchodního zaměření nebo podobné
  • Velmi dobré znalosti MC Office (Word, Excel, Outlook)

Nabízíme Vám zajímavou pracovní pozici, která je vhodná pro získání prvních pracovních zkušeností s perspektivou dalšího postupu. Snažíme se podporovat Váš osobní profesní růst. Kromě toho poznáte, že v našem rodinném podniku se dobře kombinuje profesní i soukromý život. Chceme, abyste se u nás cítili dobře. Profesionální zaučení do oboru je samozřejmostí.

Práce je možná na částečný úvazek. Je možné domluvit flexibilní pracovní dobu.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosím Vás o zaslání Vašeho životopisu na e-mail:

a.mares@schmitt-vytahy.cz

Facebook Instagram LinkedIn Xing